« Wstecz

SMOLIK & KEV FOX

Zapraszamy na koncert polsko-brytyjskiego duetu Smolik & Kev Fox, który odbędzie się 14 lutego 2020 roku o godz.19 w sali koncertowej POKiS im. Themersonów. Artyści wystąpią na deskach POKiSu w ramach cyklu Alterstacja.

Bilety w cenie 40 zł są już dostępne w Bileterii POKiS (Jakubowskiego 10) oraz na bilety.pokis.pl.


_______________


Artyści podczas swojej trasy koncertowej zagrają w Płocku zarówno utwory z pokrytego platyną debiutanckiego albumu, jak i ze znakomitej EP „Queen Of Hearts”. Podczas koncertu będzie można poczuć połączenie misternie skonstruowanych, pełnych melancholii melodii Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva.

Smolik / Kev Fox to projekt dwóch utalentowanych muzyków pochodzących z różnych gatunków muzycznych. Smolik to polski producent muzyczny, kompozytor, muzyk oraz dziennikarz radiowy. Współpracował z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej i jednocześnie tworzył swój losowy materiał. Po występie charyzmatycznego Keva Fox’a, akustycznego muzyka z wysp, zaprosił go do projektu i razem nagrali płytę, która została uznana za jedną z najlepszych polskich albumów w 2015 roku.

Premiera koncertowa miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt."Queen Of Hearts" oraz kilka utworów z debiutanckiego albumu.
Materiał EP uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. EP ukazała się jesienią 2018 roku. Obecnie artyści pracują w studio nad kolejnym albumem.

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) i film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach. Również i to, że utwór All The Saints został wykorzystany w reklamie banku Santander Bank Polska.

Zapraszamy!

#20na20

o płocku

Czy wiesz, że ...

Dział dydaktyczny Zoo

prowadzi aktywne zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych dostosowane do programów nauczania biologii, przyrody i środowiska.
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)

czynne: pon. - piąt. w godz. 8:00 - 16:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Statek Kaper

Rejsy po Wiśle - Statek ...


Kościół i klasztor podominikański

Zachowane do dzisiaj fragmenty murów od strony ...


Dawna baszta obronna

Baszta obronna z XIV w. przy ulicy Zduńskiej jest pozostałoscią ...


Gmach Sądu - Dawny Pałac Biskupi

Okazały Gmach Sądu to dwany Pałac Biskupi, ...