« Wstecz

Jakubik&Deriglasoff na grudniowej Alterstacji

W piątek 8 grudnia Jakubik i Deriglasoff wystąpią w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki ze swoim nowym muzycznym projektem. „40 PRZEBOJÓW” to oryginalna propozycja inspirowana poszukiwaniami takich twórców jak John Cage czy John Zorn, której na polskim rynku muzycznym znaleźć nie sposób. Bilety w cenie 25 zł są jeszcze dostępne w Bileterii POKiS oraz na stronie www.pokis.infoserw.pl.

 

Ekstrawagancki pomysł duetu  Arkadiusza Jakubika i Olafa Deriglasoffa, tych niepokornych, ciągle poszukujących artystów, wkracza na obszary, których nikt w tym kraju jeszcze nie próbował eksplorować. Jest bez wątpienia ambitnym, skierowanym do wyrobionego słuchacza eksperymentem, gdzie muzycznie panował będzie absolutny eklektyzm. Od cyber punka, przez elektro pop, disco techno, do hardcore’u.

 

Projekt ten to nie tylko warstwa muzyczna – sięga on znacznie dalej. W perspektywie ma połączyć różne dziedziny sztuki: muzykę, film, sztuki audiowizualne i teatr. „40 PRZEBOJÓW” będzie miało swój rozwój w formie performatywnego widowiska będącego interdyscyplinarnym połączeniem wspomnianych wyżej form sztuki.

 

Arkadiusz Jakubik, poza karierą muzyczną, jest znanym i cenionym aktorem filmowym i teatralnym, a także reżyserem. Wystąpił w wielu produkcjach Wojciecha Smarzowskiego tj. „Wesele” (2004), „Dom zły”(2009), „Drogówka” (2013) czy „Wołyń” (2016). Ponadto oglądać go można było w takich filmach jak „Jesteś Bogiem” (2012), „Pod Mocnym Aniołem” (2014), „Ziarno prawdy” (2014) czy „Jestem mordercą” (2016). Aktor pojawiał się także na małym ekranie, m.in. w „13 posterunku”, "Zakręconych" , "Codziennej2 m.3" , "Kochaj mnie, kochaj" czy w "Czterech poziomach" . Jakubik jest reżyserem i producentem filmu "Prosta historia o miłości", który otrzymał nagrodę główną w konkursie kina niezależnego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2010.

 

Olaf Deriglasoff to polski gitarzysta, basista, muzyk sceny niezależnej, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny. Jest liderem rockowej formacji Deriglasoff, znanym także z występów z takimi zespołami, jak Apteka, Homo Twist, Kury, Püdelsi czy Dzieci Kapitana Klossa.

 

Koncert duetu Jakubik&Deriglasoff odbędzie się 8 grudnia (piątek) o godzinie 19 w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Tumska 9a). Bilety w cenie 25 zł można jeszcze kupić w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.

 

 

o płocku

Czy wiesz, że ...

W Płocku znajduje się święte miejsce

z obrazem Jezusa Miłosiernego i relikwiami św. Faustyny w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia przy Starym Rynku?
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)

czynne: pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00

sob. -  niedz. w godz. 10:00 - 14:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Dawna Elektrownia Miejska

Elektrownię Miejską w Radziwiu zaczęto budować w 1927 roku. ...


Muzeum Diecezjalne

Zostało zbudowane w 1903 r. z inicjatywy bł. abp. Antoniego J. ...


Szpital Swiętej Trójcy

W 1405 r. księżna Aleksandra, żona Ziemowita IV, siostra ...


Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Miejsce pierwszych i najważniejszych objawień Jezusa ...


Pałac Biskupi

W budynku tym w nocy z 7 na 8 czerwca 1991 roku nocował Papież Jan Paweł II ...

atrakcje turystyczny