« Wstecz

Koncert No Logo & Maria Sadowska ONLINE | AlterStacja

AlterStacja to dobrze znany płocczanom cykl koncertów prezentujących szeroko rozumianą muzykę alternatywną. W ramach Alterstacji w sali widowiskowej POKiS gościł takich wykonawców jak Voo Voo, Organek, Pogodno, Tymon Tymański, Gaba Kulka, Pablopavo i Ludziki, Mikromusic i wielu innych. Każda kolejna edycja cieszy się dużym zainteresowaniem płocczan ceniących muzykę unikalną i niszową. Ciekawa forma, oryginalni wykonawcy, a także dobry klimat panujący na koncertach powoduje, że gromadzą one co miesiąc wierną publiczność.

Tym razem do POKiSu przyjedzie skład NO LOGO & Maria Sadowska i zagrają wyjątkowo, bo ONLINE.

No Logo to w skrócie pełnia gorącego słońca, moc nieposkromionej natury i sześciu genialnych facetów, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki! Kryją za sobą pełnię Natury i gorącego Słońca, które emanują z duszą chłopaków pochodzących z przygranicznego miasteczka Sejny.

To sceniczne zwierzaki z utęsknieniem czekające na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Drapieżne Wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty. Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu – Wilki kochają kwiaty. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap). No Logo zabierze Was w przemytniczą podróż przez granice litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. Na dachu zaś, na który wraz z Nimi przemkniecie się schodami na palcach uświadomicie sobie jak dobrze jest zgasić wszystkie oślepiające światła i wreszcie spoglądnąć w gwiazdy! .

Wraz z No Logo na scenie pojawi się niepokorna i bezkompromisowa Maria Sadowska. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska. Obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej utwory odtwarzane są w największych rozgłośniach radiowych w kraju. Ma na koncie 11 płyt (w tym dwie wydane w Japonii). Przełomem w jej karierze okazał się album Tribute to Komeda, który wpisał się w historię polskiej muzyki i zdobył certyfikat Złotej Płyty. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami, m.in. z Michelem Legrandem, Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem oraz Urszulą Dudziak.

Po latach obfitych w sukcesy na gruncie zarówno muzycznym jak i filmowym wokalistka przypieczętowała swoją pozycję długo wyczekiwaną, wydaną w kwietniu 2014 roku płytą Jazz na ulicach. Tym razem Maria pojawiła się z albumem, który z jednej strony jest syntezą wieloletnich odważnych muzycznych wariacji i sukcesów w obrębie gatunków, wokół których od lat oscyluje, a z drugiej dojrzałym powrotem do jazzowej szkoły. Album w szybkim tempie uzyskał status Złotej Płyty, a Maria zagrała dwu sezonową wielokrotnie wyprzedaną trasę koncertową.

Wydarzenie jest darmowe. Koncert będziecie mogli zobaczyć na Facebook’u POKiS, a także posłuchać na antenie Radio Płock FM. Zapraszamy wszystkich chętnych w niedzielę 18 kwietnia o godzinie 18:00, do wspólnej zabawy we własnych domach.

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

Aron Hakodesz

czyli szafa ołtarzowa, to jedyny znany zabytek pozostały z wyposażenia dawnej płockiej synagogi i jeden z niewielu zachowanych po gminie żydowskiej w Płocku?
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)

czynne: pon. - piąt. w godz. 8:00 - 16:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Kościół p.w. św. Benedykta

Obecny kościół p.w. św. Benedykta w Płocku na ...


Stocznia Rzeczna

Płocka Stocznia Rzeczna wpisała się w panoramę Radziwia. Odgrywała ...


Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły

Na terenie zaboru rosyjskiego w 1905 r. ...


Wieża Ciśnień

Płock, usytuowany na wysokiej skarpie, przez całe wieki cierpiał z powodu ...


Trakt Krakowski

Każdy mieszkaniec Radziwia wie, że nazwa ulicy Krakówka wzięła się ...

atrakcje turystyczny