« Wstecz

PREMIEROWA EMISJA KONCERTU KLISZE

 
 

Zapraszamy serdecznie na premierową emisję koncertu zespołu Klisze, która odbędzie się 15 stycznia o godz. 19. W wykonaniu Klisze możemy usłyszeć połączenie rocka alternatywnego z popem oraz rapem i wieloma innymi klimatycznymi dźwiękami.

Ostatnio w naszej sali koncertowej dominowały cięższe brzmienia. Teraz przyszła pora na te lżejsze – spokojne i kojące. Jeśli kręcą Was rożne gatunki muzyczne i ich połączenia – to zdecydowanie koncert dla Was.

Zespół Klisze powstał na jesieni 2016 w Płocku z inicjatywy gitarzysty Adama Gankowskiego. W 2017 wygrał edycję Studenckiego Festiwalu Piosenki Katorga, po czym wystąpił na Juwenaliach Politechniki Warszawskiej w Płocku. Zespół wydał płytę EP zatytułowaną „Help me”, która zawiera pięć studyjnych utworów. W 2017 roku zespół zakwalifikował się do finału konkursu Imagine Poland promującego młode zespoły. Koncert finałowy odbył się w studio i. Agnieszki Osieckiej w Trójce. Zespół wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką „Piąta Pięć” w styczniu 2020 roku.

 

Muzyka, którą grają Klisze to mieszanka amerykańskiego i brytyjskiego pop-rocka z elementami rapu i elektroniki. Chcą bawić się muzyką i wyróżniać otwartością na różne style, stroniąc od schematów w popularnych gatunkach muzycznych jak i subkulturach”.

Premierowa emisja koncertu odbędzie się 15 stycznia o godz. 19 na fanpage’u Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów na Facebooku, będzie dostępna również na kanale POKiS na YouTube.

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

Muzeum Diecezjalne w Płocku

posiada jedną z pięciu największych w Polsce zbiorów sztuki sakralnej? Wśród nich m.in. hermę św. Zygmunta z XIV w. czy kielich Konrada Mazowieckiego z XII w.
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)

czynne: pon. - piąt. w godz. 8:00 - 16:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Wake Park Płock

Wake Park w Płocku oferuje atrakcje dla dorosłych i dzieci: tor do ...


Rejsy po Wiśle "Marianną" i "Anetą"

Rejsy grupowe oraz indywidualne po Wiśle.


Bazylika Katedralna

Bazylika Katedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w ...


Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Miejsce pierwszych i najważniejszych objawień Jezusa ...


Plac Obrońców Warszawy

W 1793 r. do Płocka wkroczyły wojska pruskie, a w ślad za nimi ...

atrakcje turystyczny