« Wstecz

Konkurs plastyczny "Odkryj z nami Płock"

Stowarzyszenie Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna w roku bieżącym realizuje na terenie miasta Płocka akcję turystyczno – edukacyjną „Odkryj z nami Płock”. W okresie wakacyjnym, w ramach akcji mieszkańcy naszego miasta oraz turyści mogli odkryć najważniejsze punkty turystyczne Płocka, biorąc udział w cotygodniowych spacerach z przewodnikiem.

Zadaniem mającym na celu przybliżenie uroku turystycznego naszego miasta, jest zorganizowanie konkursu plastycznego dla płockich dzieci w wieku 6-9 lat. Prace plastyczne, zachęcające turystę do odwiedzenia naszego miasta zostaną wykorzystane w wydrukowanym na 2021 rok kalendarzu. Będą one również wykorzystane na portalu turystycznym płocka www.turystykaplock.eu w celu promocji turystycznej naszego miasta.

 

Regulamin konkursu

Oświadczenie uczestnika konkursu 

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

W Płocku na Starym Rynku

w kamienicy pod nr 8 znajduje się Dom Darmstadt- dawny Hotel Berliński, w którym mieszkał niemiecki pisarz i kompozytor E.T.A. Hoffmann?
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)

czynne: pon. - piąt. w godz. 8:00 - 16:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Statek Kaper

Rejsy po Wiśle - Statek ...


Dom Rodzinny Władysława Broniewskiego

Władysław Broniewski, jeden z najwybitniejszych ...


Miejsce walk we wrześniu 1939 r.

We wrzesniu 1939 w Radziwiu toczyły się walki związane z ...


Odwach

Odwach – dawna wartownia wojsk ...


Więzienie

W akcie lokacyjnym z 1237 r. książę Konrad Mazowiecki postanowił, że wszystkie ...

atrakcje turystyczny