« Wstecz

Konkurs plastyczny "Odkryj z nami Płock".

Stowarzyszenie Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna już po raz ósmy realizuje na terenie miasta Płocka akcję turystyczno – edukacyjną „Odkryj z nami Płock”. W okresie wakacyjnym, w ramach akcji mieszkańcy naszego miasta oraz turyści zwiedzali najciekawsze atrakcje turystyczne miasta.


W ramach akcji wydrukowane zostały Płockie Paszporty Turystyczne, które są pamiątką wizyty w najważniejszych punktach turystycznych naszego miasta oraz mogą stanowić mini przewodnik po Płocku.

Kolejnym zadaniem mającym na celu przybliżenie uroku turystycznego naszego miasta, jest zorganizowanie konkursu plastycznego dla dzieci z terenu Płocka w wieku 5-8 lat. Prace plastyczne, zachęcające turystę do odwiedzenia naszego miasta, zostaną wykorzystane w wydrukowanym na 2019 rok kalendarzu. Będą one również wykorzystane na portalu turystycznym Płockiej LOT www.turystykaplock.eu w celu promocji turystycznej naszego miasta.

Przygotowane przez dzieci prace plastyczne prosimy dostarczyć do biura Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Stary Rynek 8, 09-400 Płock, tel. 24 364 99 90 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2018 r. do godz. 16:00.

Prace należy złożyć w zapieczętowanej kopercie, z zaznaczeniem nazwy szkoły/przedszkola oraz liczby złożonych prac.


REGULAMIN KONKURSU

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Płock.

 

 

 

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

W 1565 roku

miasto posiadało aż 600 domostw?
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)

czynne: pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00

sob. -  niedz. w godz. 10:00 - 14:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Ciuchcia Tumska

Od 1 maja do końca sierpnia po Płocku w piątki, soboty, niedziele i ...


Dom Rodzinny Władysława Broniewskiego

Władysław Broniewski, jeden z najwybitniejszych ...


Cmentarz Rzymsko-Katolicki

Cmentarz radziwski znajduje się przy ul. Krakówka (dawny ...


Kościół i klasztor podominikański

Zachowane do dzisiaj fragmenty murów od strony ...


Kościół p.w. św. Benedykta

Obecny kościół p.w. św. Benedykta w Płocku na ...

atrakcje turystyczny