« Wstecz

Konkurs plastyczny "Odkryj z nami Płock".

Stowarzyszenie Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna już po raz ósmy realizuje na terenie miasta Płocka akcję turystyczno – edukacyjną „Odkryj z nami Płock”. W okresie wakacyjnym, w ramach akcji mieszkańcy naszego miasta oraz turyści zwiedzali najciekawsze atrakcje turystyczne miasta.


W ramach akcji wydrukowane zostały Płockie Paszporty Turystyczne, które są pamiątką wizyty w najważniejszych punktach turystycznych naszego miasta oraz mogą stanowić mini przewodnik po Płocku.

Kolejnym zadaniem mającym na celu przybliżenie uroku turystycznego naszego miasta, jest zorganizowanie konkursu plastycznego dla dzieci z terenu Płocka w wieku 5-8 lat. Prace plastyczne, zachęcające turystę do odwiedzenia naszego miasta, zostaną wykorzystane w wydrukowanym na 2019 rok kalendarzu. Będą one również prezentowane na portalu turystycznym Płockiej LOT www.turystykaplock.eu.

Przygotowane przez dzieci prace plastyczne prosimy dostarczyć do biura Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Stary Rynek 8, 09-400 Płock, tel. 24 364 99 90 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2018 r. do godz. 16:00.

Prace należy złożyć w zapieczętowanej kopercie, z zaznaczeniem nazwy szkoły/przedszkola oraz liczby złożonych prac.


REGULAMIN KONKURSU

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Płock.

 

 

 

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

W 1616 roku wielki

pożar strawił większość miasta?
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)

czynne: pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00

sob. - niedz. w godz. 10:00 - 14:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Kościół i klasztor podominikański

Zachowane do dzisiaj fragmenty murów od strony ...


Stocznia Rzeczna

Płocka Stocznia Rzeczna wpisała się w panoramę Radziwia. Odgrywała ...


Odwach

Odwach – dawna wartownia wojsk ...


Gmach Sądu - Dawny Pałac Biskupi

Okazały Gmach Sądu to dwany Pałac Biskupi, ...

atrakcje turystyczny