« Wstecz

Konkurs plastyczny "Odkryj z nami Płock".

Stowarzyszenie Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna już po raz ósmy realizuje na terenie miasta Płocka akcję turystyczno – edukacyjną „Odkryj z nami Płock”. W okresie wakacyjnym, w ramach akcji mieszkańcy naszego miasta oraz turyści zwiedzali najciekawsze atrakcje turystyczne miasta.


W ramach akcji wydrukowane zostały Płockie Paszporty Turystyczne, które są pamiątką wizyty w najważniejszych punktach turystycznych naszego miasta oraz mogą stanowić mini przewodnik po Płocku.

Kolejnym zadaniem mającym na celu przybliżenie uroku turystycznego naszego miasta, jest zorganizowanie konkursu plastycznego dla dzieci z terenu Płocka w wieku 5-8 lat. Prace plastyczne, zachęcające turystę do odwiedzenia naszego miasta, zostaną wykorzystane w wydrukowanym na 2019 rok kalendarzu. Będą one również prezentowane na portalu turystycznym Płockiej LOT www.turystykaplock.eu.

Przygotowane przez dzieci prace plastyczne prosimy dostarczyć do biura Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Stary Rynek 8, 09-400 Płock, tel. 24 364 99 90 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2018 r. do godz. 16:00.

Prace należy złożyć w zapieczętowanej kopercie, z zaznaczeniem nazwy szkoły/przedszkola oraz liczby złożonych prac.


REGULAMIN KONKURSU

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Płock.

 

 

 

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

Herma św. Zygmunta

znajduje się w Muzeum Diecezjalnym w Płocku. Szczegółowy opis tego przedmiotu można znaleć w monografii historycznej arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego. Herma została sprowadzona do Płocka przez biskupa Wernera w 1166 roku z Akwizgranu.
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)

czynne: pon. - piąt. w godz. 8:00 - 16:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły

Na terenie zaboru rosyjskiego w 1905 r. ...


Trakt Krakowski

Każdy mieszkaniec Radziwia wie, że nazwa ulicy Krakówka wzięła się ...


Więzienie

W akcie lokacyjnym z 1237 r. książę Konrad Mazowiecki postanowił, że wszystkie ...


Pałac Biskupi

W budynku tym w nocy z 7 na 8 czerwca 1991 roku nocował Papież Jan Paweł II ...


Mury miejskie

W roku 1353 Kazimierz Wielki zainicjował budowę murów miejskich, ...

atrakcje turystyczny