« Wstecz

Płocka Noc Muzeów - zgłoszenia

Zbliża się termin Europejskiej Nocy Muzeów. Z 19 na 20 maja, już po raz kolejny w całej Europie swoje wnętrza udostępnią zwiedzającym nie tylko muzea, ale i inne atrakcyjne dla turysty instytucje. To noc pełna niezapomnianych wrażeń, które chcą przeżyć tysiące turystów.


Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy do włączenia się w realizację Płockiej Nocy Muzeów, w której chętnie uczestniczą nie tylko mieszkańcy, ale i turyści licznie przybywający w tym dniu do Płocka.


W ramach realizacji projektu przygotowany będzie plakat promujący to wydarzenie oraz ulotkę, w której zawarte będą szczegóły dotyczące przygotowywanych na tą noc atrakcji w instytucjach. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna na Placu Starego Rynku w Płocku zorganizuje punkt informacyjny, w którym udostępnione będą ulotki z mapami dla uczestników Płockiej Nocy Muzeów. Informacje dot. organizowanych wydarzeń w  obiektach rozesłane zostaną również do płockich mediów. Szczegółowe informacje zostaną zamieszone również na stronie internetowej www.turystykaplock.eu oraz w wydarzeniu utworzonym na portalu społecznościowym Facebook pod hasłem Płocka Noc Muzeów.


W związku z powyższym uprzejmie proszę o zgłaszanie się do uczestnictwa w Płockiej Nocy Muzeów i przedstawienie oferty instytucji/firmy na 19 maja w godzinach 18.00 – 24.00.


Warunkiem udziału w wydarzeniu jest wypełnienie i dostarczenie e-mailem na adres biuro@turystykaplock.eu wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz logo Państwa instytucji/firmy.

 

Na zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia br. 

 

Formularz zgłoszeniowy - do pobrania 

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

Fotografia

dotarła do Płocka bardzo wcześnie, bo już w 1843 roku. W mieście otwarto wówczas jedną z pierwszych w kraju pracowni dagerotypii. Prowadzona była przez Juliana Zawodzińskiego - malarza, nauczyciela rysunków, jednego z pionierów sztuki fotograficznej w Polsce, który uczył się kunsztu fotografii w Monachium i w Dreźnie. Jego dzieła znajdują się w zbiorach Towarzystwa Naukowego Płockiego i Muzeum Mazowieckim w Płocku.
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)

czynne: pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00

sob. -  niedz. w godz. 10:00 - 14:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Ratusz

Zbudowany w latach dwudziestych XIX w. płocki ratusz był miejscem ostatniego ...


Muzeum Mazowieckie

Z powodu imponującej ekspozycji poświęconej sztuce secesji, zwane czesto ...


Elewator Zbożowy

Elewator zbożowy wrósł w krajobraz Radziwia, dla wielu z nas widok ...


Kościół i klasztor podominikański

Zachowane do dzisiaj fragmenty murów od strony ...


Gmach Sądu - Dawny Pałac Biskupi

Okazały Gmach Sądu to dwany Pałac Biskupi, ...

atrakcje turystyczny