« Wstecz

Płocka Noc Muzeów - zgłoszenia

Zbliża się termin Europejskiej Nocy Muzeów. Z 19 na 20 maja, już po raz kolejny w całej Europie swoje wnętrza udostępnią zwiedzającym nie tylko muzea, ale i inne atrakcyjne dla turysty instytucje. To noc pełna niezapomnianych wrażeń, które chcą przeżyć tysiące turystów.


Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy do włączenia się w realizację Płockiej Nocy Muzeów, w której chętnie uczestniczą nie tylko mieszkańcy, ale i turyści licznie przybywający w tym dniu do Płocka.


W ramach realizacji projektu przygotowany będzie plakat promujący to wydarzenie oraz ulotkę, w której zawarte będą szczegóły dotyczące przygotowywanych na tą noc atrakcji w instytucjach. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna na Placu Starego Rynku w Płocku zorganizuje punkt informacyjny, w którym udostępnione będą ulotki z mapami dla uczestników Płockiej Nocy Muzeów. Informacje dot. organizowanych wydarzeń w  obiektach rozesłane zostaną również do płockich mediów. Szczegółowe informacje zostaną zamieszone również na stronie internetowej www.turystykaplock.eu oraz w wydarzeniu utworzonym na portalu społecznościowym Facebook pod hasłem Płocka Noc Muzeów.


W związku z powyższym uprzejmie proszę o zgłaszanie się do uczestnictwa w Płockiej Nocy Muzeów i przedstawienie oferty instytucji/firmy na 19 maja w godzinach 18.00 – 24.00.


Warunkiem udziału w wydarzeniu jest wypełnienie i dostarczenie e-mailem na adres biuro@turystykaplock.eu wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz logo Państwa instytucji/firmy.

 

Na zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia br. 

 

Formularz zgłoszeniowy - do pobrania 

poleć płock
o płocku

Czy wiesz, że ...

W Płocku mieści się najstarsza

nieprzerwanie działająca szkoła w Polsce? Jej początki sięgają 1180 roku. Jest to L.O. im. Marszałka Stanisława Małachowskiego, potocznie nazywane „Małachowianką”.
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)

czynne: pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00

sob. -  niedz. w godz. 10:00 - 14:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Gmach Sądu - Dawny Pałac Biskupi

Okazały Gmach Sądu to dwany Pałac Biskupi, ...


Rejsy po Wiśle "Marianną" i "Anetą"

Rejsy grupowe oraz indywidualne po Wiśle.


Dawna Elektrownia Miejska

Elektrownię Miejską w Radziwiu zaczęto budować w 1927 roku. ...


Pałac Biskupi

W budynku tym w nocy z 7 na 8 czerwca 1991 roku nocował Papież Jan Paweł II ...

atrakcje turystyczny