« Wstecz

Płocka LOT na Targach TOUR SALON 2018

W miniony weekend (9-11 lutego br.) Płocka LOT reprezentowała nasze piękne miasto podczas kolejnej edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Do przyjazdu do Płocka zachęcaliśmy gościnnie na stoisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, gdzie odwiedzający mogli uzyskać informacje m.in. nt. atrakcji turystycznych Płocka, okolic oraz otrzymać ciekawe materiały promocyjne.

 

Targi TOUR SALON zgromadziły w tym roku wielu wystawców, zarówno z kraju, jak i z zagranicy oraz ogromną publiczność. Odwiedzających, oprócz interesujących ofert turystycznych z Polski i ze świata, przyciągnęli także zaproszeni goście (Jarosław Kuźniar, Adam Wajrak, Jacek Hugo-Bader, Katarzyna Pakosińska) i urozmaicenie jakim były równolegle towarzyszące targi żeglarskie, wędkarskie, myśliwskie i militarne.

 

Podczas uroczystego otwarcia targów TOUR SALON Płock otrzymał nagrodę za pierwsze miejsce w konkursie „Róża Regionów” za „Informator o Płocku” przygotowany przez Urząd Miasta Płocka. Z kolei nagrodę Złotego Akanta – „Acanthus Aureus” za najlepsze stoisko otrzymał Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

 

Najbliższą imprezą targową, w której Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna weźmie udział będą Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi (16-18 marca br.).

 

 

poleć płock

Galerie zdjęć:

o płocku

Czy wiesz, że ...

Muzeum Diecezjalne w Płocku

posiada jedną z pięciu największych w Polsce zbiorów sztuki sakralnej? Wśród nich m.in. hermę św. Zygmunta z XIV w. czy kielich Konrada Mazowieckiego z XII w.
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)

czynne: pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00

sob. -  niedz. w godz. 10:00 - 14:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły

Na terenie zaboru rosyjskiego w 1905 r. ...


Plac Obrońców Warszawy

W 1793 r. do Płocka wkroczyły wojska pruskie, a w ślad za nimi ...


Bazylika Katedralna

Bazylika Katedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w ...

atrakcje turystyczny