« Wstecz

PLOT na Płockich Targach Seniora 2017

W ubiegłą sobotę, 7 października br., w Centrum Widowiskowo-Sportowym Orlen Arena odbyła się V edycja Płockich Targów Seniora. Była to impreza wystawiennicza o charakterze edukacyjnym, kulturalnym i rozrywkowym dedykowana starszym mieszkańcom Płocka. Program wydarzenia był jednakże tak ułożony, aby każdy znalazł coś dla siebie, także najmłodsi mieszkańcy Płocka.

 

Wystawców można było spotkać w różnych strefach tematycznych: profilaktyki, zdrowej żywności i suplementacji, piękna i urody, gastronomii i rozrywki. Wśród nich znalazła się oczywiście Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna. Oprócz propozycji kulturalnego i stricte turystycznego spędzania wolnego czasu w Płocku, wyszliśmy do Państwa z ofertą turystyki aktywnej w Płocku, jak i w jego bliższych czy też dalszych okolicach. Cieszyło się to ogromnym zainteresowaniem przede wszystkim wśród odwiedzających, ale także wśród wystawców.

 

Część wystawienniczą umilały występy m.in.: chóru Vox Singers, Zespołu Ludowego „Grzybowianki” czy też chóru „Radosne Serca”. Gwiazdą wieczoru była Izabela Trojanowska z zespołem, a zwieńczeniem imprezy potańcówka pod melodię zespołu muzycznego Rockers.

poleć płock

Galerie zdjęć:

o płocku

Czy wiesz, że ...

Kasyno oficerskie perejasławskiego pułku

znajdowało się przy ulicy Kolegialnej, w budynku, w którym przed drugą wojną światową znajdował się ekskluzywny Hotel Warszawski. Słynął on z komfortowej sali kinowej i wytwornej sali balowej, w której gościł sam marszałek Józef Piłsudski.
wydarzenia płock
szlaki turystyczne płock

Kontakt:

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
Telefon: (+48) 24 364 99 90

Informacja Turystyczna

Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44

e-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)

czynne: pon. - piąt. w godz. 9:00 - 17:00

sob. -  niedz. w godz. 10:00 - 14:00

Pozostałe atrakcje turystyczne w Płocku


Park linowy nad Wisłą

Od lipca 2016 roku, wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu ...


Książnica Płocka

Płock, jedno z najstarszych miast w Polsce, ma również bogatą ...


Statek Kaper

Rejsy po Wiśle - Statek ...


Muzeum Diecezjalne

Zostało zbudowane w 1903 r. z inicjatywy bł. abp. Antoniego J. ...

atrakcje turystyczny